Domov / články / Správy / 13. ročník šachového turnaja manažérov Slovensko- Česko už cez víkend!

13. ročník šachového turnaja manažérov Slovensko- Česko už cez víkend!

V Skalici sa cez víkend uskutoční už 13. ročník šachového zápasu manažérov Slovensko – Česko. Jeho organizátorom je Pražská šachová společnosťsponzormi Hotel Sv. Ludmila a slovenská firma K-CERO .

„Som rád, že po minulom roku, kedy sa mi podarilo dostať pri 100. výročí Československa tento zápas do Skalice, tak sme manažérov slovenských a českých firiem spravili taký dobrý dojem, že sa aj tento ročník uskutoční v Skalici“ hovorí bývalý viceprimátor a predseda Šachového klubu v Skalici – Milan Roman.

Víkend začne  v piatok simultánkou proti aktuálnej slovenskej jednotke – veľmajstrovi Janovi Markošovi a českému veľmajstrovi Štepanovi Žilkovi. V sobotu o 14. hodine bude hlavný zápas, 4.kolo  SLOVENSKO – ČESKO v rapid šachu. „Ako motiváciu pre deti sme dali aj termín majstrovstiev okresu šachu ZŠ a SŠ na tento piatok od ôsmej hodiny a štyri najlepšie deti z účastníkov si budú môcť zahrať proti veľmajstrom. Verím, že sa aj deťom bude akcia páčiť.“ dodal predseda Šachového klubu Skalica Milan Roman.

Zanechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *

*

Prejsť hore