BOX: Zlato pre Holíč

Dňa 4-5.6 sa v Bratislave uskotočnilo dalšie kolo prvej ligi boxu a zároveň Memoriál Štefana Matejčíka.Na tomtu podujatí nás reprezentovali traja boxeri .Ako prvý nastupil Filip Hříba proti Kokolíkoviz Giraltoviec a hneď v prvom kole mu dal TKO a postúpil do finale.Tam ho čakal Daňo z Vranova ,megailista z majstrovstiev slovenska,ktorého po tuhom boji taktiež porazil a tým získal zlato pre Holíč.V druhom súboji sa stretol Kristián Daniel z Bartoňom SKP Bratislava , reprezentant a medailista z majstrovtiev Slovenska, ktorému nedal žiadnu šancu a s prerhľadom ho porazil.

Tým získal pre nás druhé zlato.V neďimageeľu na svoj finalový suboj nastúpil aj Patrik Paták proti Reptíkovi SKP Bratislava ,ktorému taktiež nedal šancu a získal dalšie zlato.Týmto chlapci potvrdili, že patria medzi najlepších na Slovensku.Na tomto turnaji bolo vidiet veľa osobností Československého boxu.Stretli sa tu aj dvaja dlhoroční reprezentanti a extraligoví boxeri Ján Zachara ,olipijský výtaz z Helsínk 1952 a Ján Jurkovič majster Slovenska a dvojnasobný výtaz Veľkej ceny Ustí nad Labem čo bolo považované za majstrovstvá sveta socialistyckých krajín.