Hráči Sološnice obhájili prvenstvo!

Stolnotenisová hala v Malackách bola v dňoch 26.-28.apríla dejiskom 18. ročníka Medzinárodného stolnotenisového turnaja odborných učilíšť a reedukačných centier,       ktorý sa konal pod záštitou MŠVVaŠ, OÚ Bratislava a ZOUS.

Do Malaciek sa prebojovalo 15 najlepších družstiev z odborných učilíšť a reedukačných centier zo Slovenska a jedno družstvo pricestovalo na pozvanie domácich organizátorov z Českej republiky. Hralo sa na 6 stoloch v súťaži družstiev a jednotlivcov. Na turnaji už pravidelne štartujú dve družstvá zo Záhoria – RC Sološnica a RC Veľké Leváre. Tradične sa viac darilo družstvu zo Sološnice v zložení Ladislav Csömör a Michal Čonka. Toto družstvo pod vedením Vladimíra Gubu jednoznačne bez jedinej prehry triumfovalo a stalo sa víťazom celého turnaja. Aj v kategórii jednotlivcov dominovali hráči zo Sološnice. Zvíťazil Ladislav Csömör, keď vo finále porazil svojho kolegu Michala Čonku.

DSC06737

Výsledky družstiev:

Sološnica – Mojmírovce 3 : 0, Sološnica – Vráble 3 : 0, Sološnica – Snina 3 : 0,

Sološnica – Švabinského, Bratislava 3 : 0,