Domov / články / Správy / Senica má nového doktora ortopédie a chirurgie!

Senica má nového doktora ortopédie a chirurgie!

S novým vedením prišli do Seniskej poliklinky aj nové posily – lekári. Senici akútne chýbal ortopéd kedže doktor Pružinec ordinuje v Senici len raz do týždna – v stredu ( do poludnia deti po poludní objednaných pacientov).

7. januára začal v poliklinike ordinovať nový ortopéd MUDr. Saeed Rahjou pochádzajúci z Teheránu. Tento doktor v minulosti fungoval v Martine a Skalici. „Zatial som spokojný a dúfam, že spokojnosť bude najmä u pacientov“ konštatuje nový ortopéd. Spokojnosť vyjadrili aj návštevníci poliklinky. „Som veľmi rada, že v poliklinike je nový ortopéd, ja som musela dochádzať na ortopédiu do Skalice“ vyjadruje spokojnosť pacientka.  Nový ortopéd ordinuje denne od 7:00 do 15:00 hod.

poliklinika

Chirurgické zákroky v Senici poskytoval už len doktor Hyža, kedže doktor Krajčovič odišiel do dôchodku. Od septembra 2018  pribudol v Senici nový doktor na chirurgiu – MUDr. Martin Potúček z Myjavy. „Poskytujeme chirurgické ošetrenie úrazových a neurazových stavov, ošetrenie chronických rád najmodernejšími metódami, liečenia na odporúčanie kožných ambulancii“ zhrnul svoje zameranie doktor. MUDr. Potúček ordinuje denne okrem štvrtka.

Zanechať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.Vyžadované polia sú označené *

*

Prejsť hore