80 ročný dôchodca striela po ľuďoch!

Reč je približne o 80-ročnom dôchodcovi, ktorý má po susedoch a autách strieľať zo vzduchovky diabolkami z balkóna. Sám o sebe podľa svedka Nového času hovorí ako o Harmanovi, ktorý má na svedomí brutálny masaker v bratislavskej Devínskej Novej Vsi. Takéto správanie by od starca nik nečakal, susedia sa však čoraz viac boja o život.

Posledný incident, ku ktorému došlo minulý štvrtok popoludní, mal podľa domácich trvať asi 20 minút a starý muž mal vystreliť aspoň 50-krát. „Mal zákerne vytrčenú hlaveň. Ľudia sa chytali za rôzne časti tela, bolo jasné, že do nich strelil. Trafil aj mamičku s kočíkom. Kričal som na ňu, aby utiekla, a zastavoval som autá, aby neprechádzali okolo,“ opisuje dramatické momenty Marián, ktorý býva priamo nad strelcom a roky trpí jeho vyčíňanie.

„Keď ma zbadal, povedal, že mi vystrelí oko, no trafil ma do kolena. Zavolal som políciu, ale on stále pálil ako zmyslov zbavený,“ dodal Marián. Šialenú streľbu potvrdila aj hovorkyňa Malaciek Ľubica Pilzová. „Na miesto prišli policajti i sanitka s lekárom. Policajti zistili, že nestrieľal muž označený obyvateľmi, ale 15-ročný chlapec, ktorému požičal svoju vzduchovku,“ informovala hovorkyňa. Záležitosti sa venuje Obvodné oddelenie PZ v Malackách.

Autor: Nový čas

 

 

Share This Article