Benefičný festival sa vrátil v plnej sile!

Benefičný festival pre psí útulok Skalica je jedinečný festival na Slovensku, ktorý spája zábavu s myšlienkou pomôcť Skalickému útulku. Po ročnej pauze sa táto udalosť vrátila na scénu v plnom nasadení!

beneficak1

Podporiť útulok svojím vystúpením prišli Adela Banášová, Michal Sabo, Ego, Dominika Mirgová, Layla, Sima, Martin Jakubec a mnoho ďalších interpretov. Ná pódiu sa taktiež krstil kalendár na rok 2016, ktorého sudičkami boli, a kalendár granulami od predajne krmív Animal food pokrstili Patrícia Vitteková, Layla, Adela Banášová, Michal Sabo, Soňa Postová, Romana Svatíková a Erik Formánek. Kalendár je od krstu v predaji a môžete si ho objednať na chcemkalendar@gmail.com za 10€ vrámci poštovného.

beneficak

Cestu do františkánskej záhrady za účelom pomôcť si našlo viac ako 3000 ludí. Tento rok útulok podporili návštevníci sumou 2212€.Útulok Skalica môžete však podporovať viacerými formami celoročne. Či už zakúpením kalendára alebo trička, krmivom v giftboxe, venčením alebo príspevkom na účet 0254101266/0900.

beneficak3

Na festivale sa však pomáhalo „dvojnásobne“. Svoj stánok tu mal aj Zelený dom, v ktorom sa predávali výrobky ich zverencov. Organizátori na záver ďakujú všetkým sponzorom, účinkujúcim a návštevníkom, ktorí prišli, a podporili festival s dušou a krásnou myšlienkou pomôcť Útulku Skalica.

Share This Article