Najlepšieho informatika Slovenska má Bratislavský kraj

 

Najlepším informatikom samospráv Slovenska za rok 2014 sa stal Jaroslav Ježek, ktorý reprezentuje Bratislavský kraj. Prvenstvo mu patrí aj za bratislavský región. Jaroslav Ježek tak obhájil víťazstvo z roku 2013. Porota hodnotí počas celého roka aktivitu, prácu s médiami, prípravu projektov či účasť na konferenciách. 

 

Moderný svet napreduje svojím technologickým vývojom prakticky zo dňa na deň. Na Slovensku sú stovky informatikov, ale nájsť medzi nimi tých naozaj kvalitných a šikovných nie je vždy jednoduché. Preto ma teší, že dvojnásobného víťaza a najlepšieho slovenského informatika máme práve my. Od môjho nástupu sa snažíme byť aktívni aj otvorení ľuďom,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo. Ako zároveň dodal, aj tieto súťaže a takéto výsledky môžu byť inšpirujúce pre mladých študentov. 

 

V šiestom ročníku súťažili o titul najlepšieho informatika v rámci Slovenska, ale aj v jednotlivých krajov, stovky informatikov, ktorí pracujú pre slovenské samosprávy. Porota hodnotila počas celého roka aktivitu, prácu s médiami, prípravu projektov či účasť na konferenciách. Organizátormi súťaže sú Združenie informatikov samospráv Slovenska (ZISS), eSlovensko o. z. a Únia miest Slovenska.

 

Share This Article