Októberfest v COOL aréne už budúci víkend!

Mesiac Október si každý z nás spája s ochutnávkou rôznych nápojov z plodov, ktoré  sa v roku urodili. Medzi tie najhlavnejšie patrí pivo. Najväčšiu ochutnávku piva pozná každý – celosvetovo úspešná Mníchovská akcia OCTOBERFEST. Aj v tomto roku si organizátori Cibula Festu pripravili pre verejnosť jeden z najväčších Októberfestov na Slovensku. Novinka na Záhorí mala v minulom roku veľký úspech, podporilo je viac ako 1500 návštevníkov a spolu sa vypilo cez 6000 litrov piva. Inak tomu nebude ani v tomto roku.

Najlepšie svetové i domáce pivá budú na letisku v Holíči už v  sobotu 7. 10. 2017.  Tak ako v minulom roku bude akcia zastrešená vo veľkoplošnom stane- Cool aréne. Nebudú chýbať ani pivá oficiálnych dodávateľov Mníchovského Októberfestu PAULANER a ERDINGER. V tomto roku si pivo môžete vychutnať z originálnych pohárov s logami svetocých i domácich pivovarov, či získať Barvoský klobúčik. V bavorských krojoch bude aj naša obsluha, ktorá dodá  akcii tú správnu atmosféru a ulahodené bude nielen chuťovým pohárikov ale i očiam.

october1

V tomto roku ponúkneme viac ako 40 druhov špičkových značiek z celého sveta, samozrejme nebudú chýbať pivá zo Slovenska a Česka. K týmto značkám sa pripojí i domáci pivovar WYWAR z Holíča. Ten zo svojho portfólia ponúkne až 8 druhov svojich špeciálov od svetlých, polotmavých až po čierne.

V kultúrnom programe Vás počas dňa budú baviť skupiny ako AT BAND z Hlohovca bodujúca v známej TV relácii Šláger. Kapela COUNTRY TIP z Brezovej pod Bradlom s nestarnúcimi coutry hitmi a v neposlednom rade kapela GEORGO BAND zo Zlína, ktorá sa skladá z bývalých členov populárnej českej skupiny PREMIÉR, takže uvidíte na živo od nich i známu skladbu „Hrobař“ . Po polnoci až do ranných hodín Vás bude baviť DJ Andel s OLDIES DISCO pre všetky generácie. Nezabúdame ani na deti, pre ktoré sme pripravili kolotoče a rôzne atrakcie, ktoré si užijú aj dospelí.

oktoberII

„Na česko slovenskej hranici sme zasadili korene dobrého podujatia, ktorého potenciál chceme do budúcna rozvíjať spolu s Vami, preto Vás srdečne všetkých pozývame na túto skvelú akciu plnú dobrého jedla a vynikajúceho piva za ľudové vstupné 3 Eur, ktorá sa koná v sobotu 7. 10. pri letisku Holíč“ za organizátorov pozýva Vladimír Chrenka.

Share This Article