OKTÓBERFEST v COOL aréne už čoskoro!

Cibula Fest po svojom 8. ročníku mal v pláne uskutočniť takzvanú veľkú after párty a poďakovať svojim návštevníkom. Organizátori dlho uvažovali akým smerom sa vydať a v akom žánre takúto  after párty urobiť aby bola skutočne pre každého, tak ako samotný Cibula Fest. Mesiac október nám pomohol v tejto voľbe a po vzore veľkých bavorských ľudových slávností, ktoré sa v tomto duchu robia takmer po celej Európe, sa rozhodli, že aj na Záhorí tento rok uskutočnia  prvý ročník zábavného podujatia pre všetky generácie – OKTÓBERFEST.

oktoberfest-guida-come-arrivare-orari-birra-vestiti-ragazze

Akcia sa uskutoční už onedlho a to v sobotu 15. 10.  pri letisku Holíč.  Týmto Vám Cibula Fest prináša After Párty v podobe Október Fest v COOL ARÉNE.

Návštevníci Cibula Festu poznajú veľmi dobre pojem Cool Aréna, ktorá má na tomto festivale z roka na rok väčší úspech a doslova vždy praská vo švíkoch. Pre informáciu táto Aréna znamená veľkoplošný stan, ktorý pojme až 2.500 návštevníkov, na viac organizátori zabezpečia v prípade chladnejšieho počasia vykurovanie. Takže u nás na Záhorí vyrastie dočasná veľká multifukčná aréna.

Návštevníci sa môžu tešiť na bohaté občerstvenie a hlavne pivári si prídu skutočne na svoje. Na tomto podujatí ponúkneme takmer 30 druhov špičkových pív zo Slovenska, Česka i zahraničia. Nebude chýbať ani pivo č. 1 na Mníchovskom Októberfeste PAULANER, a ani domáce pivo WYWAR, ktoré ponúkne až 6 druhov. Pivovar WYWAR príde na toto podujatie tiež z novinkou tmavého piva.

O hudobnú atmosféru sa postarajú skupiny COUTRIO, menej známa kapela GEORGO BAND zo Zlína, ktorá je zložená z vynikajúcich hudobníkov, ktorý pôsobili v začiatkoch populárnej skupiny Premier. O bujarú zábavu sa postará skupina zo Skalice z názvom Beštiálna Radosť – Akože Slíže. Vrchol večera v rockovom duchu odpáli koncert kapela KABÁT revival z Vráblov, ktorá je najlepšia revivalová kapela tejto populárnej skupiny na čele s Patrikom Imre a jeho neskutočným „kabátovským hlasom“. Nebude chýbať ani DISCO SHOW s DJ MATHIU MARTANY a DJ ďalšími DJmi

Toto podujatie bude celodenné a spojené s blším a farmárskym trhom. Pre deti i mládež budú pripravené veľké kolotoče i skákacie hrady a ďalšie zábavné veci.

14455880_1221621234577386_2024916402_o

Veľký stan (COOL ARÉNA) pohltí viac ako 2500 návštevníkov! Tešíme sa na Vás za každého počasia už 15.10. 2016  v Holíči pri letisku od „rána do rána“ Vstupné je symbolické 2€.  Deti do 120 cm ZADARMO!

Viac informácii o programe zverejníme na facebookových profiloch.

 

Share This Article