V Kopčanoch opäť burácali motorky

V Kopčanoch sa v dňoch 14. – 15. júna 2014 uskutočnil v poradí už piaty ročník Kopčianskeho rýchlostného motookruhu. Preteky, ktoré prebiehajú na prírodnom okruhu, poriadal miestny klub Moto Classic Racing Club Kopčany v spolupráci s Obcou Kopčany.

Kopčiansky motookruh je súčasťou seriálu Majstrovstiev a preboru Českej republiky na prírodných okruhoch, ktorý organizuje Českomoravská asociácia motocyklového športu.

 

Oproti minulým ročníkom pripravili organizátori nový 3130 m dlhý profil trate a po prvý raz sa predstavili divákom jazdci tried do 600 a 1000 m 3. Mali sme možnosť vidieť pretekárov z rôznych štátov ako Česká republika, Rakúsko, Nemecko, Švédsko a samozrejme nemohli chýbať domáci jazdci zo Slovenska. Počasie tento rok prialo pretekárom i divákom a tak sme mali možnosť vidieť okolo 200 pretekárov zvádzajúcich boj o prvenstvo v 14 triedach.
Ceny víťazom odovzdával starosta obce Ing. Dušan Dubecký, predseda OZ ProZáhorí Milan Roman, člen OZ ProZáhorí Miroslav Jobus, hlavný sponzor Roman Stašek – ONTANO s.r.o. a riaditeľ pretekov Milan Hanzalík st.

 

Kompletné výsledky nájdete tu:

http://www.kopcany.com/vysledky/

 

O rok dovidenia v Kopčanoch !

Share This Article