V Senici sa uskutočnil klavírny koncert poslucháčov konzervatória

V pondelok 11. mája 2026 sa v koncertnej sále ZUŠ uskutočnil klavírny koncert poslucháčov Konzervatória Brno Jána Sitara a Elišky Houskovej pod pedagogickým vedením MgA. Dominika Gála, PhD..

Podujatie sa začalo o 17.00 h a ponúklo návštevníkom možnosť vypočuť si interpretácie mladých klaviristov. Program koncertu bol zameraný na klasickú hudbu v podaní talentovaných študentov konzervatória.

Koncert sprevádzala priateľská atmosféra a záujem verejnosti o umeleckú tvorbu mladých hudobníkov bol citeľný. Súčasťou podujatia bola aj diskusia medzi účinkujúcimi a návštevníkmi.

- Reklama -
DoktorDPF - Čistenie DPF filtrov
TAGGED:
Share This Article