VEĽTRH štýlu, krásy a radosti v Holíči už v Marci

Srdečne pozývame všetkých milovníkov krásy, módy a štýlu na festival zábavy a radosti! Prvý ročník veľtrhu štýlu, krásy a radosti sa uskutoční 30.-31.3. 2019 v priestoroch Tabačiarne na Holíčskom zámku. Organizátorom projektu je OZ Banana Events v spolupráci s mestom Holíč. Môžete sa tešiť na najúspešnejších ľudí z nášho regiónu, výživné prednášky, workshopy a talkshow.
Ambasadormi sú:
Nikola Ambrúsova- Vizáž roka 2017
Jojo Belan- Barber of the year 2017 (SR/ČR)
Michal Holaza- športový a kondičný tréner
Sára Greňová- svadobná koordinátorka
Dorota Hrnčiríková- Miss Záhoria 2018
 plagát_veltrh
 
Sobota 30.3.2019 bude venovaná oblasti krásy a módy. 
Pripravujeme Svadobný veľtrh, kde si na svoje prídu nevestičky, družičky aj svadobné mamičky. Nebudú chýbať módne show, okienko pre instagram a sociálne siete, chutné občerstvenie a príjemná atmosféra. Pre pánov je pripravený Barbers workshop, tetovanie, pansky kútik.
Nedeľa 31.3.2019 bude patriť kráse, športu, zdravému životnéme štýlu a osobnostnému rozvoju.
Skúsení tréneri nám odporučia, aký šport nám svedčí, kam s dieťaťom, na čo má talent…Pre najmenších je pripravený program v nedeľu o 16,00.Deti príde zabaviť Víla Ella, možu sa tešiť minidisco, maľovanie na tvára . možno príde aj kúzelník. Čaká Vás pestrý kolorit vystavovateľov a predajcov, programom bude sprevádzat organizátorka projektu a dlhoročná cvičiteľka skupinových cvičení Romana Svatíková.
Cielom projektu je vytvoriť komunitu ludi milujúcich krasu a zdravý životný štýl, ktorí sa budú vzájomne podporovat a osobnostne rásť. Dať priestor ľuďom z regiónu, ktorí sa pýšia oceneniami a alebo sú niečím výnimočí, aby inšpirovali začínajúcich. Šírenie zdravého životného štýlu. Presvedčiť ĺudí, že šport je zábava, len si správne vybrať.
V prípade záujmu o prenájom výstavného miesta kontaktujte romana.svatikova83@gmail.com
Share This Article