13. ročník šachového turnaja manažérov Slovensko- Česko už cez víkend!

V Skalici sa cez víkend uskutoční už 13. ročník šachového zápasu manažérov Slovensko – Česko. Jeho organizátorom je Pražská šachová společnosťsponzormi Hotel Sv. Ludmila a slovenská firma K-CERO .

„Som rád, že po minulom roku, kedy sa mi podarilo dostať pri 100. výročí Československa tento zápas do Skalice, tak sme manažérov slovenských a českých firiem spravili taký dobrý dojem, že sa aj tento ročník uskutoční v Skalici“ hovorí bývalý viceprimátor a predseda Šachového klubu v Skalici – Milan Roman.

Víkend začne  v piatok simultánkou proti aktuálnej slovenskej jednotke – veľmajstrovi Janovi Markošovi a českému veľmajstrovi Štepanovi Žilkovi. V sobotu o 14. hodine bude hlavný zápas, 4.kolo  SLOVENSKO – ČESKO v rapid šachu. „Ako motiváciu pre deti sme dali aj termín majstrovstiev okresu šachu ZŠ a SŠ na tento piatok od ôsmej hodiny a štyri najlepšie deti z účastníkov si budú môcť zahrať proti veľmajstrom. Verím, že sa aj deťom bude akcia páčiť.“ dodal predseda Šachového klubu Skalica Milan Roman.

Share This Article