25. výročia Via Humana Skalica

Už niekoľko dní svietilo na stránke školy a sociálnych sieťach slovíčko vypredané.Potešenie na našej strane.

Začal sa rok 25. výročia našej SSOŠ Via Humana. Plesová sezóna v plnom prúde, tak hurá na ples! Dvadsaťpäťku treba osláviť a ako inak, ak nie so študentmi, bývalými absolventmi, kolegami či priateľmi školy.

ples

2.2. – v deň polročných prázdnin – už bolo všetko pripravené. Vypredaný a vyzdobený Kultúrny dom v Dubovciach čakal na svojich hostí. Ples otvoril svojím speváckym vystúpením bývalý absolvent Mário Fiantok, pani riaditeľka Mgr. Danka Dorothea Mikulová vo svojom príhovore zhodnotila uplynulých 25 rokov našej „dámy“, nechýbala narodeninová torta, bohatá tombola, dofbrá hudba a vystúpenie žiakov ZUŠ Skalica so spoločenskými tancami.

Poviete si, ples ako každý iný. Ale pre nás v niečom výnimočný. Asi práve tou atmosférou. Súčasní maturanti, bývalí absolventi, učitelia, milé stretnutia po rokoch. A práve veľký záujem bývalých absolventov potešil. Veď dobrú školu tvoria študenti a „humanuska“ ich rada privíta aj po rokoch. O to viac teší, že nezabúdajú, že si nájdu cestu k nám. Stretnúť sa, zaspomínať, zabaviť sa.

Ohlasy boli fajn. „Žiadame si repete!“ hovorí asi za všetko.  Aj nabudúce, priatelia.

Share This Article