Annabelle Minerals predstavuje trendy v líčení na jar 2019

Do jari síce zostáva ešte pár týždňov, my už ale poznáme horúce trendy, v ktorých sa tento rok ponesie. A rozhodne vám môžeme sľúbiť, že to nebude žiadna nuda …

Každá sezóna so sebou nesie zmeny v líčení a ani tohtoročná jar nie je výnimkou. Vizážisti slávnych hviezd, ako napríklad Pat McGrath alebo Val Garland, sa zhodujú na tom, že tento raz bude trendom v líčení čistá éterická krása, ktorú podčiarkne iba jeden výrazný, ohromujúci alebo dokonca bizarný prvok. A je vcelku jedno, či pôjde o nápadne nalíčené pery, oči alebo líca.

My v Annabelle Minerals sme si novinky pre prvé teplé dni už vyskúšali. Niektoré sme pre bežné nosenie zavrhli, ale tie, čo nám doslova učarovali, by sme chceli ukázať aj vám.

tvářenka rose

 Čistá a žiarivá pleť

Čistá a zdravo vyzerajúca pleť je vždy trendy. Tento rok ale zabudnite na to, že by mohla byť matná. V roku 2019 totiž musí vaša tvár doslova žiariť. Základná báza by mala byť ľahká, priesvitná a nemala by pokožku zaťažovať.

Presne také sú rozjasňujúci mejkapy Anabelle Mineralls, ktoré okrem toho, že tvár rozžiaria vďaka faktoru 15 SPF ju navyše aj ochránia pred prvými jarnými lúčmi. Dostať ich v štyroch farebných radoch s mnohými odtieňmi, spolu ich je 22 a to preto, aby podčiarkli prirodzenosť a jedinečnosť každej ženy.

 

Okúzľujúca ružová

Líca, oči i pery – všetko môže byť ružové! Pre bežné denné líčenie nás očarila kombinácia ružovo zvýraznených líc a očí.

Výber odtieňa pritom záleží úplne na vás – môže byť nežne pink alebo môže prechádzať až do zvodnej červenej.

Ak máte teda chuť, byť túto jar trendy, naneste na lícne kosti minerálnu lícenku Annabelle Minerals v odtieni Rose alebo Coral a tú rovnakú lícenku použite aj ako očné tiene. Úplne sa vyhnite maskare a pery pre prirodzené zvýraznenie pretrite jemne červeným leskom.

 Divoké farby

Ak dávate v líčení prednosť výrazným farbám, potom majte na pamäti, že jar sa ponesie v duchu crazy odtieňov, ako je napríklad fialová Lilac, horčicovo žltá Cardamon alebo modrá Water Ice.

A v žiadnom prípade by pritom nemalo ísť len o nejaký ľahký nádych týchto farieb, ale odtieň by mal byť čo najsýtejší – pri minerálnych očných tieňoch Annabelle Minerals toho dosiahnete tak, že ich budete nanášať mokrým štetcom.

Ako sme už spomínali na začiatku, tvári by mal dominovať len jeden výrazný prvok, naneste teda výrazné očné tiene, následne pretrite pery bezfarebným leskom a opäť úplne vynechajte maskaru.

Spomínané produkty:

Rozjasňujúce minerálne mejkapy Annabelle Minerals: 12,90 €
Minerálne lícenky Annabelle Minerals v odtieni Rose: 13,90 €
Minerálne očné tiene v odtieni Lilac, Cardamon a Water Ice Annabelle Minerals: 10,90 €.

Viac informácií o Annabelle Minerals nájdete na www.annabelleminerals.cz  

Share This Article