Bezkonkurenčná ponuka tabletov iPad mini za 299 € v obchodoch Tchibo a nová aplikácia Tchibo pre tablety

 

 

Bratislava 14. 7. 2014 – Už za týždeň, v pondelok 21.7.2014, si budete môcť kúpiť v kamenných predajniach Tchibo po celom Slovensku najnovší tablet iPad mini s pamäťou 16 GB, Retina displejom a pripojením Wi-Fi vo vesmírnej šedej alebo striebornej farbe za historicky najnižšiu cenu – bezkonkurenčných 299 €, resp. 279 €, ak máte na svojej TchiboCard 500 Vernostných zrniek. Tablety budú k dispozícii v obmedzenom množstve a iba do vypredania zásob, takže ak po ňom vy alebo váš potomok túžite, neváhajte! Keď budete mať nový iPad konečne v rukách, vyskúšajte aj novú slovenskú aplikáciu Tchibo pre tablety. Celý svet Tchibo s ňou budete mať na dosah kedykoľvek a kdekoľvek, vzdialený doslova len niekoľko dotykov. Nakupujte pohodlne v e-shope www.tchibo.sk, využívajte zľavové akcie alebo čerpajte výhody pripravené pre členov vernostného programu TchiboCard! Ako uvítací darček dostanete k prvému nákupu cez tabletovú aplikáciu dopravu zadarmo a v prípade kúpy iPad mini v jednom z obchodov Tchibo získate ako bonus aj poukážku na 25% zľavu z nákupu. Všetky informácie o aplikácii vrátane návodu na použite sú k dispozícii na http://www.tchibovmobile.sk/.

 

O aplikácii

Aplikácia Tchibo je určená pre tablety s operačným systémom iOS a Android. Nájdete ju na App Store alebo Google play a jej stiahnutie je zadarmo. Aplikácia na svoju prevádzku vyžaduje iba internetové pripojenie od mobilného operátora alebo prístup k sieti Wi-Fi.

 

Nová aplikácia je pohodlnou vstupnou bránou do obľúbeného sveta spotrebného tovaru a pestrej ponuky kávy Tchibo, kapsľových kávovarov aj kapslí Cafissimo. Ak máte na svojom tablete aktívne pripojenie na internet a ste registrovaným zákazníkom Tchibo, sťahuje pre vás aplikácia automaticky najnovší obsah, aktuálne informácie o špeciálnych akciách, zľavách a exkluzívne zľavové poukážky. Držiteľom TchiboCard aplikácia poskytne aj okamžitý a presný prehľad o stave vernostného účtu a elektronickú TchiboCard, ktorú budú mať vždy pri sebe.

 

Aplikácia tiež vyhľadá najbližšiu kamennú predajňu Tchibo vo vašom okolí a navigácia vám k nej ukáže tú najrýchlejšiu cestu. Aplikácia tak efektívne prepája fyzický aj virtuálny svet Tchibo a prináša príjemný nákupný zážitok.

 

 


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

 

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

 

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

 

 

Share This Article