Bezpečnostné opatrenia na futbalový zápas medzi klubmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava

 

Polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na futbalový zápas medzi klubmi Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Zápas sa odohrá v Trnave budúcu sobotu (13.4.) o 14.30 hod.

S tým budú súvisieť aj určité obmedzenia, ktoré sa dotknú niektorých občanov a polícia ich nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia. Kollárova ulica bude od 13.00 hod. uzatvorená až do ukončenia bezpečnostných opatrení. Do bezpečnostných opatrení budú nasadení príslušníci poriadkovej polície, dopranej polície, kriminálnej polície, pohotovostných policajných útvarov z Trnavy, Bratislavy, Nitry a Trenčína, príslušníci krajskej zásahovej skupiny, policajná kynológia a jazdná polícia. Z techniky bude pripravené vodné delo. Polícia prosí občanov, aby rešpektovali pokyny a s týmito obmedzeniami už vopred rátali.

Bezpečnostné opatrenia polícia pripravuje aj na zápas, ktorý sa odohrá 16.4. v Trnave, medzi klubmi Spartak Trnava a MŠK Žilina. Aj v súvislosti s týmto zápasom treba počítať s obmedzeniami, ktoré polícia nevyhnutne musí vykonať na ochranu majetku a zdravia.

 

Share This Article