BOŽSKÝ OBJEM = neuVolume blow out mist

Ste posadnutá objemom? Okrem šampónu a kondicionéru vám ten vysnívaný dodajú aj správne zvolené stylingové produkty. Siahnite do radu neuVolume pre pomocníkov, ktorých už nikdy nedáte z ruky. Vašim vlasom dodajú objem bez zaťaženia, starostlivosť a krásnu vôňu vďaka čistým esenciálnym olejom z vanilky, bieleho feniklu a pačuli.

neuVolume-02

Vhodný výber šampónu a kondicionéru by ste mali vždy nechať na vašom kaderníkovi. Každý rad môže riešiť aj iné problémy vašich vlasov, než len sklesnutosť. Šampón sa volí podľa stavu pokožky (či už je mastná, suchá alebo ju trápia lupiny), kondicionér potom podľa stavu a potreby vlasu. Nechajte si teda poradiť od odborníka pre 100% spokojnosť s produktmi NEUMA! 

neuVolume-03

neuVolume blow out mist

Tento ľahký objemový sprej dodáva plnosť a oporu akejkoľvek štruktúre vlasov. Má mnohostranné použitie. Je určený do vlhkých, čerstvo umytých vlasov, pred fúkanú (poskytne vám navyše ochranu pred teplom). Dodá vlasom objem a plnosť  a pomáha im udržať tvar, ktorý im dáte – či už sa jedná o vlny, hladké fúkanie alebo práve objem. Pokiaľ naopak sprej aplikujete do suchých vlasov, docielite tým messy efekt – či už máte krátke alebo dlhé vlasy

Blow out mist má rozprašovač, vďaka ktorému sa vám produkt bude jednoducho aplikovať ako ku korienkom, tak do dĺžok. Predovšetkým ženy s jemnými vlasmi si ho zamilujú, pretože vlasy nijako nezaťaží a naopak im dodá objem a pohyb.

Ak si umývate vlasy každý deň, potom sa nebojte aj tento produkt používať denne.

Veľmi ľahko sa s ním zapletiete – je totiž výborný aj pre svadobné účesy alebo vrkoče.

NeuVolume_BlowOutMist_NewPump250ml

pastedGraphic.png

Tip:

Ak chcete ešte viac objemu, aplikujte ku korienkom neuStyling mousse!

 neuVolume blow out mist

Ľahký objemový sprej dodáva plnos5 a oporu akejkoľvek štruktúre vlasov. Dodáva vlasom dlhotrvajúci objem, pružnosť a lesk.

Čím je jeho receptúra unikátna?

  • Vôňa je získavaná z čistých esenciálnych olejov z vanilky, badyánu a pačuli,
  • maltol (pražený cirokový slad) dodáva vlasom objem,
  • výťažok z avokáda je bohatý na vitamíny B2, D, A, E, a draslík. 

neuVolume blow out mist  

250 ml, 28,80 €

photo by Filip Hudlický

www.neuma.cz

eshop.neuma.cz

https://www.instagram.com/neuma_cz_sk

Share This Article