Cenu Skalickej mládeže 2018 získala Dominika Hádlíková!

Lifestylový portál Skalica Plus druhým ročníkom vyhlásilo súťaž Cena Skalickej mládeže, do ktorej mohla verejnosť nominovať osobnosti mesta ktoré majú zásluhu na rozvoji talentov v meste alebo sa starajú o trávenie volného času mládeže.

zeleny dom

V tomto roku z nominácii bolo osem finalistov, z ktorých verejnosť hlasovaním na facebookovej stránke vytvorili prvé tri miesta. Na 3. mieste skončila Beata Mindášová, riaditeľka Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých. Druhé miesto získala riaditeľka ZŠ na Strážnickej ulici Eva Hanzalíková. Ceny odovzdával vyhlasovateľ ankety Erik Formánek. „Veľmi ma teší záujem verejnosti o túto anketu a som rád, že víťaz opäť získal aj ocenenia nášho mesta“ skonštatoval Formánek.

taxis

Prvé miesto spolu s vyhlasovatelom odovzdával aj viceprimátor mesta Skalica Milan Roman. To získala zakladatelka a dlhoročná vedúca skupiny TAXIS fungujúcou pod ZUŠ Janka Blaha v Skalici – Dominika Hádlíková.  K cene získala aj pamätnú plaketu mesta Skalica. „Tanečná skupina TAXIS by mala získať v budúcnosti väčšiu podporu mesta aby mohla navštevovať aj medzinárodné súťaže kde by určite skvelo reprezentovala naše mesto. Napríklad na Majstrovstvách sveta ktoré sa uskutočnia koncom mája v Chorvatsku“ tvrdí pre portál ProZáhorí viceprimátor Milan Roman.

Share This Article