CIBULA FEST 2013 – skutočný festival

Tradičný a najväčší Česko – Slovenský open air festival CIBULA FEST 2013, ktorý sa už zaradil do rodiny najprestížnejších slovenských i českých festivalov, vstupuje do 5. ročníku a hlási prvé  zvučné mená, ktoré sú skutočne sila a sú absolútnou špičkou na Česko – Slovenskej scéne.

Priamo na Česko – Slovenskú hranicu do Holíča na letisko, čo je len 2 km od českého Hodonína dorazia 18. 7.  –  20. 7. 2013 skutočné pecky.

Hlavným headlinerom bude  skupina  KABÁT.

Koncert skupiny KABÁT na čele s Jozefom Vojtkem, ponúkne zážitok a atmosféru, porovnateľnú s prestížnymi odohranými a úspešnými koncertmi skupiny Kabát.

Agentúra Pink – Panther už teraz pripravuje dramaturgiu pre stage a jej prioritou je, aby divák odchádzal s koncertu so skutočným a nezabudnuteľným zážitkom. Príďte to zažiť i vy v sobotu 20. 7. 2013 na Letisku v Holíči (2km Hodonín) na festivale Cibula Fest 2013

Ďalšie prekvapenie sme pre Vás pripravili v podobe čerstvého českého zlatého slávika, ktorým je TOMÁŠ KLUS s hitom  „Pánu bohu do oken“.

Kapela, ktorá na každom jednom koncerte vyžaruje určitú formu pozitívnej aury a vnáša do ľudí absolútnu pohodu a náladu, nie je nik iný ako Slovenská skupina NO NAME.

České i Slovenské rádiá v poslednej dobe valcuje skladba „Inzerát“ v podaní jednej z najpopulárnejších českých skupín pod zvučným menom KRYŠTOF, ktorý je ďalšou voľbou organizátora festivalu.

Festival nezabúda ani na mladšiu generáciu. Pri spomenutí českého mena MANDRAGE a slovenského mena ROBERT BURIAN, určite dodá fanúšikom i pred festivalom tú správnu náladu. Správnu atmosféru a náladu, priamo na mieste od 18. 7. do 20.7. určite zažijete i s ďalšími skvelými účinkujúcimi.

Festival CIBULA FEST bude v skutku bohatý, okrem bohatých sprievodných programov a rôznorodých súťaží vrátane slovenských rekordov, ponúkneme náhľad nie len do českej a slovenskej histórie , ale pozrieme sa i do celého sveta. V rámci WORLD SCÉNY zažije návštevník atmosféru Rio De Janeira s pohľadom na krásne zvodné tanečnice, vstúpime do histórie starých Keltov, juhoamerických indiánov, pokocháme sa úžasnými Írskymi tancami a temperatívnosťou Flamenga, alebo môžeme zaspomínať na Rusko.

Česko – Slovenský open air festival CIBULA FEST 2013, nezabúda ani na deti a mládež, ktorým ponúkne možnosť prejaviť svoj talent a umenie v rámci Záhoráckeho talentu. Tieto deti môžu prísť povzbudiť príbuzný a známi z cela zadarmo do zóny s názvom CIBULA CITY – free zóna, kde budú rôzne atrakcie, dobové remeslá a špeciality starej cibuľovej kuchyne. Zóna bude prístupná všetkým návštevníkom bez vstupného.                                       Viac na www.cibulafest.eu

Zvýhodnené vstupenky už teraz v predaji v sieti Ticketportal.

Zvýhodnená cena trojdňovej permanentky pre prvých 1.000 návštevníkov.

Predpredajná cena trojdňovej permanentky –  23 EUR

Cena trojdňovej permanentky na mieste      –  40 EUR

Po vypredaní 1.000 ks zvýhodnených trojdňových permanentiek sa bude cena navyšovať.

 

Cibula fest 2012 – skupina Desmod
Cibula fest 2012
TAGGED: ,
Share This Article