CIBULA FEST 2013

Tradičný a najväčší  Česko-Slovenský open air festival, ktorý sa bude konať 18.-20.7. 2013 na letisku v Holíči, je rozdelený na 5 scén – Česko-Slovenská scéna, Rock-metal scéna, World scéna, Young scéna a DJs nonstop scéna.  Nie nadarmo  je festival  prezentovaný ako multižánrový multigeneračný festival a čom svedčí práve široký výber scén,  ktorého hlavným cieľom je vyjsť v ústrety a uspokojiť  čo najväčšiu časť publika.

Každým rokov väčším krokom

Hlavným headlinerom bude  skupina  KABÁT  na čele s frontmenom  Jozefom Vojtkem.

Ďalšie prekvapenie si organizátori pripravili pre návštevníkov v podobe čerstvého českého zlatého slávika, ktorým je TOMÁŠ KLUS.

Kapela, ktorá na každom jednom koncerte vyžaruje určitú formu pozitívnej aury a vnáša do ľudí absolútnu pohodu a náladu, nie je nik iný ako Slovenská skupina NO NAME.

České i Slovenské rádiá v poslednej dobe valcuje skladba „Inzerát“ v podaní jednej z najpopulárnejších českých skupín pod zvučným menom KRYŠTOF, ktorý je ďalšou voľbou organizátora festivalu.

Festival nezabúda ani na mladšiu generáciu. Pri spomenutí českého mena MANDRAGE a slovenského mena ROBERT BURIAN, určite dodá fanúšikom i pred festivalom tú správnu náladu.

TAGGED:
Share This Article