CIBULA FEST potvrdil ďalšie významné meno, príde Tomáš Klus!

Najväčší česko-slovenský multižánrový a multigeneračný festival Cibula Fest je na mape najväčších slovenských a českých festivalov už 9. rokov! Cestu do pohraničného pásma medzi oboma republikami si za ten čas našiel už hádam každý, kto na hudobnej scéne v týchto končinách niečo znamená. A okrem toho aj viaceré svetové hudobné legendy. Inak tomu nebude ani tento rok.

klus

Holíčske letisko sa opäť na jeden júlový víkend zmení na miesto plné hudby, tanca, dobrej zábavy a energie. Každoročne sa tu zíde približne 10-tisíc fanúšikov festivalovej zábavy a niečo podobné čaká Záhorie aj v termíne od 20 do 22. júla 2017. Okrem skvelých českých a slovenských kapiel, z ktorých headlinerom bude Tomáš Klus, si prídu na svoje aj tí, ktorí sa radi zabávajú tancom na EURODANCE. Ako záverečný prídavok 9. ročníku festivalu sme pripravili LIVE MEGAPÁRTY pre všetky generácie, na ktorej vystúpi aj svetová legenda a hviezda deväťdesiatych rokov CAPTAIN JACK so svojimi nesmrteľnými hitmi ako Captain Jack, Drill Instructor, Iko Iko či Soldier, Soldier. To je však len časť hudobnej porcie, ktorú Cibula Fest tento rok ponúkne. Okrem Captaina Jacka sa v Holíči predstaví aj viacero ďalších lákadiel naprieč hudobným spektrom. Cez rock, pop, metal, hip-hop či raggae, až po dance music. Zárukou kvalitnej hudby budú tento rok napríklad kapely ako Horkýže Slíže, Xindl X, IneKafe, Walda Gang, Jelen, Chiki Liki Tu A, Dymytry, Lenny, Fuera Fondo a veľa ďalších a zatiaľ utajovaní headlineri. „Máme pripravené ešte veľké mená slovenskej, českej a dokonca aj ďalšieho zástupcu svetovej hudobnej scény, ktoré prezradíme postupom času na našich stránkach, sociálnych sieťach a v médiách,“ povedal organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale osvedčenou zónou a vždy praská vo švíkoch. Prvým dňom festivalu tu bude pokračovanie projektu Onion Magic Story z minulého roku s programom elektronickej hudby, kde sa predstaví napr. popredný slovenský DJ EKG a ďalší. Druhý deň bude v tejto aréne patriť Hip – Hopu s populárny českým zoskupením ATMO music, predstaví sa i raperka Sharkass a ďalší poprední slovenskí a českí raperi. Tretí deň v COOL ARÉNE obsadí žáner raggae, kde vystúpi napr. česká stálica tohto žánru Švihadlo, za slovenské farby Medial Banana, raggae partiu doplnia Ting, Rida Radar, N30akustika a ďalší.

Po prestávke sa tento rok na Cibula Fest vracia aj obľúbená Moto Zóna s Rock stage, ktorá bude oficiálnym medzinárodným motozrazom, na ktorom sa v rámci nového projektu „WORLD TRIBUTE SHOW” predstavia najväčšie svetové tribute – revivalové kapely zo zahraničia, ktoré sú zložené zo špičkových umelcov a zbierajú úspechy po celom svete. Revivalové skupiny U2, QUEEN, AC-DC, KISS, IRON MAIDEN, RAMMSTEIN a veľa ďalších, sú zárukou plnohodnotnej šou vrátane pestrých súťaží i pikantných sprievodných programom nie len pre motorkárov.

Tento rok pribudne ďalší stage s názvom MUSICMAP TV s českým projektom Skuteční Liga, ktorá píše už 14 rokov svojej histórie a navštevuje popredné festivaly v Česku a i jeden najväčších festivalov na svete Woodstock v Polsku. Práve pre svoju vzrastajúcu popularitu si vybrali tento rok festival Cibula Fest.

Vstupenky sú v predpredaji v sieti Eventim za 28 EUR. Viac informácií na www.cibulafest.eu

Share This Article