Čo nové u TS EXTRAVAGANZA

Ako si užíva tanečná skupina EXTRAVAGANZA leto?

Pracovne, oproti iným tanečným skupinám makáme na našich nových choreografiách celé leto. Dávame si na nich záležať. Nedávno sme prijali dve nové tanečníčky,  sme super kolektív, takže si leto užívame aj tak spoločne na chatách, festivaloch, stanovačkách a podobných letných aktivitách.Čo je u Vás nové?
Ako som už spomenul máme dve nové tanečníčky – Karolína a Dominika, sú to šikovné baby lebo aj oni už tancujú roky a teraz tancujú za nás, čo ma veľmi teší. Taktiež sme sa pustili do nového tanečného štýlu – scéniky, momentálne robíme našu úplne  prvú scéniku.Plánujete v blízkej dobe niečoho podobného ako bol tanečný koncert?
Určite plánujeme k nášmu druhému výročiu spraviť koncert, už máme aj nápady takže to dáme dokopy a niekedy v priebehu februára 2014 by sme sa s tým mali prestaviť. Ešte však neviem povedať kde, najradšej by sme v Skalickom kultúrnom dome.Na akých akciách vás je možno vidieť?
Tak, toto je ťažké konkretizovať, robíme asi všetky akcie či už festivaly, koncerty, výročia, firemné akcie dokonca sme boli raz už aj ako darček na narodeninách.Objavuje sa medzi Vami stres?
Podaktorí tancujeme už 10 rokov,  ale stres pred vystúpením je vždy. Vždy musíme podať ten najlepší výkon a nikdy nevieme čo sa môže stať, kto môže zabudnúť osmičku alebo vyskočiť o dobu skorej. Ale potom je to fajn pocit, keď viete, že sa to podarilo ako sa malo.
Ďakujeme za rozhovor.
Share This Article