Čoho sa obáva ex-primátor Skalice? Vymazáva príspevky diskutujúcich!

Do našej redakcie prišla informácia, že ex-primátor mesta Skalica a poslanec VÚC Ing. Stanislav Chovanec vymazáva príspevky v diskusiách a mení svoje stanoviská v statusoch na sociálnej sieti. Namiesto priamej komunikácie s občanmi so snahou riešiť ich problémy, kritické a nepohodlné komentáre zmazáva.

Priamym príkladom môže byť aj posledný status, v ktorom spomína návštevu starostky obce Popudinské Močidlany. Do diskusie sa zapojila pani Paulíková zo Senice, jej komentár sa tam však už viac nenachádza. Tesne predpoludním ale poslanec VÚC vyzval p. Paulíkovú, aby komentár napísala znova, pretože ho omylom zmazal.

screan_1

Snímka obrazovky 2018-02-14 o 9.08.31

chovanecoprava

Toto však nebol jediný prípad, kedy zmizla podstatná informácia zo statusu alebo z komentára. Z týchto prípadov možno vyvodiť záver, že nejde o náhodné udalosti, ale o presne cielenú prácu.

status

status1

Jednou z taktík ex-primátora je aj blokovanie užívateľov na činnosť na jeho stránke. Týmto spôsobom si chce vytvoriť klamlivú pozitívnu verejnú mienku o svojej osobe bez akýchkoľvek reakcií nespokojných obyvateľov Skalice.

Share This Article