Deň detí U Freda prekonal očakávania

V Kopčanoch sa v sobotu 12. júla 2014 sa v priestoroch Reštaurácie U Freda konalo pre deti veľmi obľúbené podujatie Deň detí. Na svoje si prišli samozrejme aj dospelí, ale tento deň patril a bol venovaný najmä našim najmenším ratolestiam.

Od 14.00 hodiny sa pomaly začali schádzať  návštevníci, ktorí  mali chuť sa zabaviť a stráviť príjemné popoludnie.  Väčšie deti prišli samé, no menšie deti prišli v sprievode rodičov a starých rodičov, ktorí sa mohli porozprávať pri pripravenom občerstvení, ktoré zabezpečili organizátori podujatia.

Deti si mohli vyskúšať jazdu na poníkoch a na koňovi, zaskákať si na trampolíne a obľúbenom skákacom hrade, ktorý zapožičalo OZ ProZáhorí.sk, nevšednou atrakciou bola ľukostreľba, samozrejme pod dohľadom odborníkov a nechýbalo ani maľovanie na tvár.  Spestrením bola prítomnosť obľúbených rozprávkových  postavičiek, s ktorými sa deťmi mohli porozprávať a odfotiť. Sladkou bodkou bola cukrová vata, na ktorej si pomaškrtili ako deti tak i dospelí.

Podujatia venovaného deťom sa zúčastnilo naozaj veľa miestnych občanov, ale vidno bolo aj dosť „ prespolných“, čo veľmi milo prekvapilo organizátorov tejto akcie pre deti.

Budeme držať palce, aby podobných vydarených akcií bolo v budúcnosti čo najviac. Veď deti sú naše najväčšie poklady, ktoré nám robia život krajším a naplnenejším.

 

Share This Article