ELENIS POKRSTILA NOVÉ CD PRE DETI „TANCUJEME S VÍLOU ELLOU“

Autorka rozprávkovej knihy PAPILLÓNIA – Magická misia, ktorej príbeh je zasadený do nášho regiónu a práve sa uchádza o titul“ Kniha Záhoria“, nezaháľa a vydáva v týchto dňoch nové CD s pesničkami pre deti „ TANCUJEME S VÍLOU ELLOU“. 

 Krst

Nové CD  bolo slávnostne pokrstené 26.9.2015 na „Benefičnom festivale pre psí útulok Skalica“, ktorý podporila EleniS svojím vystúpením, aby prispela na pomoc psíkom v psom útulku. Úlohu krstného otca s radosťou prijal po prvý raz v živote výborný moderátor rádia EXPRES Michal Sabo, ktorý ho pokrstil zlatým sladučkým medom a zaželal mu veľa úspechov a detičiek, ktorým bude robiť veľkú radosť. Po slávnostnom krste to víla Ella so svojimi kvetinkami na pódiu roztancovala a detičky sa tak mohli zahriať v sychravom počasí, ktoré v ten deň vládlo.

CD nadväzuje na rozprávkovú knihu PAPILLÓNIA a slnečná víla Ella prilieta z rozprávkovej ríše opäť do sveta ľudí, aby roztancovala a rozveselila všetky detičky. Deti nájdu na CD 13 veselých pesničiek, s ktorými si môžu veselo zatancovať. EleniS pripravila pre deti ešte jedno prekvapenie. Videoklipy k niektorým pesničkám nájdu deti na internete a môžu si zatancovať spolu s vílou Ellou a jej tancujúcimi kvetinkami.

Share This Article