Ex-poslanec Jurovatý – odporný útok na skalickú mládež

Bývalý mestský poslanec Jozef Jurovatý, nie je Skaličanom neznámy. Večný obhajca a pravá ruka bývalého primátora Chovanca sa stal neslávne známym pre viaceré kauzy. Za panovania svojho patróna Chovanca kúpil od mesta dom na skalickom námestí za neuveriteľných 27 000 EUR, neskôr sa stalo legendárne jeho opovrhovanie zákonom a slušnosťou, keď zaparkoval so svojou limuzínou na mieste vyhradenom pre hendikepovaných občanov.jurivaty_chovanec

Skaličania za ho za to odmenili zaslúženým politickým odpočinkom, keď v ostatných voľbách skončil mimo zastupiteľstvo. Popravde, už jeho kandidatúra sa javila ako drzosť.

Pán ex-poslanec sa však zrejme rozhodol Skaličanom pomstiť. Osoba s menom Mgr. Jozef Jurovatý a rovnakou adresou akú uvádzal ex-poslanec, si požiadala o registráciu ochrannej známky hokejového klubu skalickej mládeže – SKALICA MHKM (Mestský hokejový klub mládeže) aj s jeho logom.

Aby tohto nebolo málo, zaregistroval si Jozef Jurovatý aj názov a logo pod ktorým hrajú  skalickí futbaloví mládežníci i muži – MFK SKALICA 1920.

Nie je ťažké dovtípiť sa, o čo ex-poslancovi Jurovatému ide. Po svete behá plno ľudí, ktorí sa snažia zarobiť parazitovaním na tvrdej práci iných. Majiteľ ochrannej známky má totiž právo, aby mu platil každý, kto túto známku užíva – napríklad ju má na drese.

Je nechutné, že ex-poslanec Jurovatý sa rozhodol parazitovať práve na našich deťoch a dobrých ľuďoch, ktorí sa v športových kluboch deťom venujú. Je zvrátené, že ex-poslanec Jurovatý si za obete svojej chamtivosti vybral práve tých, ktorí svoj čas venujú reprezentácii nášho mesta.

Ťažko povedať, či sa jedná o ďalšiu spoluprácu Jurovatý – Chovanec, alebo ide tentokrát o samostatné dobrodružstvo pána ex-poslanca. Rozum však zostáva stáť nad tým, ako môže pán ex-poslanec vôbec vyjsť v Skalici bez hanby na ulicu a ako môže ex-primátor Chovanec žiadať od Skaličanov dôveru vo voľbách, keď každý vie, akými stvoreniami sa obklopuje.

Čo si myslíte o konaní ex-poslanca vy a čo by ste mu odkázali?

Share This Article