Fašiang pre deti v Dubovciach

Fašiang pre deti alebo „animačné a súťažné hry pre deti s rozprávkovými bytosťami a maskotom“, bol pokračovaním fašiangového celovíkendového programu v obci Dubovce.

Popoludnie so študentmi z VIA HUMANA bolo príjemným spestrením dubovských fašiangov, kedy si deti a mládež nielen z obce Dubovce mohli vyskúšať svoje zručnosti a schopnosti na animátorských stanoviskách, ktorých bolo neúrekom.

Fasiang pre deti 5

Ako inak – medzi najpopulárnejšie patrilo stanovisko maľovania na tvár, ktoré neodmysliteľne patrí k fašiangovej atmosfére. Maskot včielka a rozprávkové bytosti nemalou mierou tiež prispeli k výbornej nálade.

Akcia vyvrcholila diskotékou pre najmenších a rýchlo-kurzom break-dance, ktorý zožal veľký úspech u najmenších a úžas u starších.

Spoločné záverečné fotenie sa detí s rozprávkovými bytosťami bolo tou pravou „čerešničkou na torte“. Pod dohľadom Mgr. Pavla Tokoša sa vám predstavili študenti: Tamara Lipová, Ondrej Kvaltín, Kristína Biskupičová, Veronika Krištínová, Erika Balážová, Matúš Behan, Monika Sopóciová, Lenka Ludwigová, Juraj Uhrinec, Nina Rybárová a Alexandra Ferenczová.

Share This Article