Festival detských talentov už dnes v Skalici!

Pri príležitosti DŇA DETÍ sa aj tento rok uskutoční už 3. Ročník úspešného podujatia FESTIVAL DETSKÝCH TALENTOV, ktoré sa uskutoční 31.5.2017 o 15.30 hod., aby si mohli detičky i rodičia tento deň dosýta užiť a osláviť tak sviatok svojich ratolestí.

Tak ako minulý rok sa bude toto podujatie konať v KD v Skalici a budete sa môcť tešiť na bohatý program, v ktorom bezmála 150 talentovaných detí z nášho regiónu predvedie svoje nadanie v speve, tanci, hudbe, gymnastike, či divadelnom herectve. Patrónkou a spoluorganizátorkou podujatia je aj tento rok VÍLA ELLA, ktorá Vás bude sprevádzať pestrým programom.
Aj tento raz na Vás okrem samotnej prehliadky talentov budú čakať tvorivé dielničky, ochutnávka medu a výtvarná súťaž: včela a kvet, na ktorú si môžete nakreslený obrázok priniesť z domu, alebo nakresliť priamo na mieste počas festivalu. Výhercova výtvarnej súťaže môžu získať krásne ceny. Organizátori ani tento rok nezabudli na mimoriadne bohatú tombolu, v ktorej môžete vyhrať tablet, telefón, obľúbenú Dolly sukňu a ďalších 300 cien.

elena
Na festival vás srdečne pozýva hlavný organizátor OZ Rodina a spoločnosť v spolupráci so ZUŠ Dr. Janka Blaha, Slovenským zväzom včelárov, SZŠ Skalica a OZ Záhrada v srdci. Toto krásne podujatie sa uskutoční vďaka podpore Trnavského samosprávneho kraja, neinvestičnému fondu mesta Skalice a  veľká vďaka patrí taktiež všetkým sponzorom, ktorí toto jedinečné podujatie podporili a obohatili.

Share This Article