Hasič (†32) čelne narazil do auta, zomrelo dievčatko (†5)

 

BORSKÝ MIKULÁŠ – Približne o 4:00 ráno sa stala tragická dopravná nehoda pri obci Borský Mikuláš v okrese Senica. 32-ročný vodič, ktorý bol profesionálnym hasičom, prešiel počas jazdy do protismeru a čelne narazil do auta 3-člennej rodiny. V aute v tom čase sedela tehotná žena, jej muž a ich 5-ročná dcéra. Na následky zranení zomrel hasič aj 5-ročné dievčatko.

Kolega zasahujúcich hasičov

Ťažko zranenú tehotnú ženu previezli do Skalickej nemocnice, z ktorej ju následne previezol vrtuľník do nemocnice v Bratislave. Podľa našich informácií, má otec rodiny menší rozsah zranení. Na miesto nehody, neďaleko železničného priecestia, okamžite dorazili všetky záchranné zložky.

Zasahovali tri sanitky, dorazilo aj viacero policajných hliadok, znalec z odboru dopravy a obhliadajúci lekár. Podľa našich informácií, zosnulý 32-ročný hasič, mal byť kolega zasahujúcich hasičov. Na miesto nehody preto prišli aj hasiči, ktorí zvyčajne ku dopravným nehodám nechodievajú. Obhliadku miesta tragédie vykonávali vyšetrovatelia do až do rána.

 

Zdroj: noviny.sk

Share This Article