HK Skalica charitatívnym zápasom pomôže miestnemu útulku

Skalicu v piatok 21. februára čaká predposledný domáci zápas v nadstavbovej časti Slovenskej hokejovej ligy. Prívíta v ňom tabuľkového konkurenta z Dubnice. Zároveň v tomto kole Skaličania očakávajú svoju najväčšiu návštevnosť sezóny, nakoľko ide o špciálny charitatívny zápas pre psí v útulok v Skalici.

 

V tomto roku už niekoľko krát navštívili hráči útulok v Skalici, kde pomohli venčením psíkov. Tento raz chce klub pomôcť priamo na zimnom štadióne. “Počas zápasu budú môcť návštevníci priniesť granule, konzervy ale aj deky či koberce, ktoré odovzdajú u pokladní Hant arény a všetky tieto veci poputujú priamo do útulku” vysvetľuje autor myšlienky a zároveň riaditeľ klubu Miroslav Lipovský. Okrem toho budú reklamné prestávky vykryté predstavením psíkov z útulku na obrazovke “Tento zápas promujeme na školách po celom okrese už tri týždne. Veríme v našu doposiaľ najsilnejšiu návštevnosť sezóny.” dodáva Lipovský.

Najsilnejšia návštevnosť sezóny v Skalici  bola počas Vianočného kola, kedy hráči spievali tichú noc. Tento zápas proti Leviciam  si nenechalo újsť 1419 divákov. 

Share This Article