Holíčanka Nikoleta Hílková na prestížnom móle v New Yorku!

Víťazka Miss Záhoria a finaliska Miss Slovensko 2017 sa predstavila na prestížnom móle v New Yorku. Holíčanka Nikoleta Hílková  mala jedinečnú možnosť prejsť sa po móle počas prehliadky Slovak Fashion Night 2017 v prestížnom Crowne Plaza Times Square počas New York Fashion Week.

WhatsApp Image 2017-09-17 at 18.50.49

Nikoleta si splnila sen, a nesmierne si to na móle užila. “ Videla som ako funguje celý backstage takejto veľkej akcie. O 10 minút som mala isť na mólo a mne začínali ešte len robiť účes, ktorý by u nás trval vyše hodinu ale všetko sa stihlo. Nesmierne Ďakujem Miss Záhoria za túto skvelú príležitosť a krásne zážitky” vyjadruje svoje pocity Nikoleta.

Holíčanka Nikoleta Hílková na New York Fashion Week! Viac na našom webe. #prozahori #smetuprovas

Príspevok, ktorý zdieľa ProZáhorí (@prozahori),

Réžiu celej Slovak Fashion Night mala pod palcom ďalšia Záhoráčka. Tento raz Skaličanka Soňa Postová, ktorá je taktiež riaditeľkou súťaže Miss Záhoria. “Ja som bola projektový manager a režiser projektu Slovak Fashion Night 2017. Sedela som v réžii a mala som americký team, čo bol pre mna zážitok a obrovská zodpovednosť. Užila som si to a som na Nikoletu veľmi hrdá!”  Veríme, že Záhoráčky budú reprezentovať Záhorie a Slovensko v Zahraničí aj nadalej.

WhatsApp Image 2017-09-17 at 18.51.16

Share This Article