Job Day v Skalici už dnes!

Už tretíkrát sa môžu záujemcovia o novú pracovnú príležitosť prísť pozrieť na veľtrh pracovných príležitostí Job Day Záhorie. Druhýkrát z toho prebehne v priestoroch ZOC Max v Skalici. Všetci záujemcovia budú môcť na jednom mieste pohovoriť s personalistami a zistiť, aké silné stránky spoločnosti majú, a čo ponúkajú potenciálnym novým zamestnancom.

Medzi firmami, ktoré sa na veľtrhu objavia, nájdu záujemcovia aj tieto firmy: Exact Systems Slovakia s.r.o. ., Kiwi.com s.r.o. ., Protherm Production, Fortaco s.r.o., Asalonta, Teleperformance, syrárne Havran a ďalšie… „Sme veľmi radi, že je o veľtrh záujem. Veríme, že naň ho dorazí aj so životopisom v ruke veľa ľudí, ktorí chcú zmeniť svoje pracovné miesto. Dôležité pre nás je aj odprezentovať veľtrh mladým ľuďom, aby získali povedomie o veľtrhu o tom, čo sa na trhu práce deje“, objasňuje projekt majiteľ usporiadateľskej spoločnosti Alfa Fairs s.r.o., Jiří Wagner.

jobday

Veľtrh bude prebiehať od 9:00 do 16:00 a žiadne vstupné sa neplatí. „Akciu robíme pre ľudí, preto nič nevyberáme, práve naopak, pre návštevníkov našich veľtrhov, ktoré prebiehajú po celej južnej Morave, chystáme aj súťaže. Uvidíme, čo si pripravíme pre návštevníkov v Skalici“, dodáva riaditeľka spoločnosti Alfa Fairs s.r.o., Andrea Janečková.

Share This Article