Kapela Sanchez Amsterdam predstavuje nový singel, oznamuje druhý album aj krst!

Slovenská electro-rocková formácia z Gbelov po 3 rokoch vydáva nový album s názvom TANEC V OHNI a predstavuje absolútnu novinku – skladbu Stratený.

„Klip aj nová pieseň naznačuje ako nový album bude od nás znieť a vyzerať, dali sme si na ňom skutočne záležať a dúfame, že prekvapíme našich fanúšikov novým zvukom a ešte väčším použitím elektroniky“, prezrádza klávesák skupiny Jakub.V klipe kapela predstavuje okrem nového zvuku aj nový image a nový vizuál.

Kapela nieje na slovenskej scéne žiadnym nováčikom. Prvý album (Nezastavíš) vydala na jar 2015. Od tej doby ušli dlhý kus cesty a predstavili sa na väčšine CZ/SK letných festivalov a majú za sebou dve samostatne realizované turné. Po roku a pol príprav vydávajú na jar 2018 nový album a majú k nemu niekoľko prekvapení a to napríklad oznámenie dátumu a miesta krstu, ako aj hostí medzi ktorých patria napríklad aj známa slovenská kapela Smola a hrušky. Krstia v ich rodných Gbeloch v DK. Krst je oznámeny na 26. januára a začína o 19:00. Ako sa vyjadrili na svojom facebooku, slubujú skutočne veľkú show.
Viac informácií môžete sledovať na ich instagrame a facebooku.

Share This Article