Kollárovci cez leto dobijú Záhorie.

Hudobné zoskupenie Kollárovci, ktorých každý singel sa radí medzi popredné priečky hitparád, vystúpia aj na Záhorí. Predstavia sa na najäčšej udalosti Záhoria tohto leta, ktorým je bezpodmienečne CIBULA FEST. Jubilejný 10. ročník festivalu sa uskutoční 19.-21. júla na letisku v Holíči.

cibulafest_1

Kollárovci svojím hudobným umením zabávajú publikum na domácej, ale i zahraničnej scéne. Ich živá hudba, temperamentý spev a chytlavé texty pesničiek pobaví každého návštevníka Cibula festu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a ich skladby ako Mariša presahujú na Youtube viac ako 10 miliónov pozretí. Ďalšie hity sú Anka Anka, Hej Sokoli alebo Na kráľovej holy.
Cibula fest, ktorí si každé leto nenechá ujsť viac ako 20 000 návštevníkov je zárukou dobrej zábavy. Festival fungujúci od roku 2009 má každý rok veľmi silné zastúpenie slovenskej a českej hudobnej scény. V tomto roku festival radikálne zmenil aj svoj vizuál vďaka novému logu, ktoré sa prvý raz radikálne líši od tých predchádzajúcich.

CF_logo + podklad_ new
Organizátori medzi prvé odhalené mená spomínajú skupinu Horkýže Slíže, No Name, Zoči Voči, Fleret, Premiér a veľa ďalších.“Máme pripravené ešte veľké mená slovenskej a českej scény, ktoré prezradíme postupom času na našich stránkach, sociálnych sieťach a médiách” hovorí riaditeľ festivalu Vladimír Chrenka. “Tento rok pripravujeme veľa zmien v dramaturgickej rovine festivalu ale i rovine sociálneho zabezpečenia pre našich návštevníkov” dodáva.
Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale pravidelnou súčasťou. Prvý deň bude venovaná pokračovaniu projektu elektronickej hudby – Onion Magic Story. Na druhý deň elektronickú hudbu vystrieda hip-hop a vyvrcholí to reggae.

Aktuálna cena trojdennej vstupenky je 25 eur, viac informácií nájdete na www.cibulafest.eu

Share This Article