Kvetinové dni v Kátove už budúci víkend!

V sobotu 11.5.2019 sa uskutoční už 19. ročník tradičného podujatia Kvetinové dni Kátov. Jedinečný jarmok zameraný na záhradníctvo bude obohatený o remeselný trh, a môžete sa tešiť aj na množstvo stánkov s dobrým jedlom a pitím.
Novinkou je pódium v strede podujatia,kde je pripravený  bohatý kultúrny program. Vystúpia deti zo MŠ Kátov, zabaviť malých aj veľkých príde Šašo Slížo so svojím kúzelným vystúpením. Krojované pásmo otvorí Folklórny súbor Valša z Kátova Predstavíme si kátovské kroje, folklórne a kvetinové motívy v dnešnej móde, z handmade tvorby Terézie Trubačovej.
Predvádzať budú finalistky Miss Záhoria 2018.S pánom profesorom Krškom sa budeme rozprávať na tému záhradníctva.
kvetinove dni
Poobede vystúpi folková skupina Vinohrad, Oľga Barčičová a kamarádi, bude sa losovať tombola.Najmensších príde potešiť Dúhalka a čaká na nich aj minidisco s profesionálnou animátorkou Niki. Podvečer nám do tanca a k dobrému jedlu zahrá skupina Prospektori– country a western. Programom bude sprevádzať Romana Svatíková.
Sprievodný program sa bude odohrávať v areáli MŠ Kátov. Pre deti sú pripravené animácie, maľovanie na tvár, skákací hrad, maskoti, kolotoče, vozenie na poníkoch. Súčasťou je benefícia pre MŠ Kátov na výstavbu ihriska pre deti, ktorú zorganizovali mamičky detí z MŠ Kátov, v spolupráci s obcou.
Share This Article