Majka Demitrová príde na Cibula Fest s charitatívnym projektom

19. júla 2017

Každý dobrý hudobný festival prináša okrem skvelej hudby aj širší rozmer. Výnimkou nebude ani tohtoročný Cibula Fest 2017, ktorý už od štvrtka otvorí svoje brány na letisku v Holíči. V minulosti už na tomto podujatí dostala priestor napríklad aj Nadácia Detského kardiocentra a tento rok to bude občianske združenie Kolobeh života, ktorého ambasádorkou je vdova po hokejovej legende Pavlovi Demitrovi Majka.

Mária Demitrová
Kolobeh života pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, ktoré sa smrťou jedného alebo oboch rodičov ocitli v ťažkej a krízovej životnej situácii. „Keďže nás spája podobný osud, rozhodli sme sa ponúknuť svoje skúsenosti, pomoc, podporu, informácie, poradenstvo a pocit spolupatričnosti rodinám, ktoré to práve potrebujú. Verím, že sa tam spolu stretneme pri dobrej myšlienke pomôcť. Naším spoločným sloganom je – Každá slza má zmysel,“ povedala Majka Demitrová, ktorá sa teší aj na hudobné vystúpenia, najviac na Tomáša Klusa, kapely Horkýže slíže, InéKafe, Chiki Liki Tu A a Freedom Call. Spolu s ďalšími dobrovoľníkmi bude na Cibula Feste okrem osvety ponúkať aj cibuľu za dobrovoľný príspevok. „Výťažok z príspevkov poputuje na letný terapeutický tábor pre deti, ktoré prišli o rodičov. Odchádzame naň už v pondelok 24. júla,“ dodala Demitrová.
Cibula Fest 2017 štartuje už vo štvrtok o 16.00 a už prvý večer bude nesmierne silný. Vo večerných hodinách vystúpi Tomáš Klus, Polemic a Horkýže slíže. Počas ďalších dvoch dní aj také kapely ako Walda Gang, Xindl X, Jelen, Lenny či hlavný zahraničný headliner Captain Jack.

Zdieľať tento článok