Medailová žatva najmladšej skalickej prípravky.

Skalickej futbalovej prípravke ročníka 2004 sa darí aj v zimnej halovej sezóne. Na svojom konte majú po 3 odohraných turnajoch zbierku troch medailí.

Najprv získali strieborné medaily na turnaji v Trnave, kde vo finále nestačili na AS Trenčín, ale potešil ich skalp dvoch tímov trnavského Spartaka.

 

O týždeň ich čakala ďaleká cesta do kysuckej Korne, kde v modernej Futbalovej aréne vybojovali bronzové medaily, kedy  ich nedokázali poraziť ani nádeje bratislavského Slovana. Skalica doplatila na miesto v skupine „smrti“, kde sa streli so Slovanom Bratislava, Spartakom Trnava, FC Nitra, Juventusom Žilina a Arsenalom Rožňov.

Dokázali ich poraziť len zebry zo Žiliny. V skupine obsadili druhé miesto a o celkové tretie miesto zvládli záhorácky súboj proti ČSFA Malacky.

Po tomto úspechu Skaličania vybojovali znova striebro, keď na turnaji v Holíči skončili na 2.mieste za trnavským Spartakom.

V tejto halovej sezóne na Skaličanov čakajú ďalšie halové turnaje, napr. v Novom Meste nad Váhom, v Trnave , v Hluku a aj účinkovanie v okresnej halovej lige Hodonín, kde sú prihlásení ako jediný slovenský účastník.

Share This Article