MFK Skalica

V sobotu 16.februára sa najmladšia prípravka MFK Skalica ,ročník 2004 zúčastnila halového futbalového turnaja SPARTAK 2004 CUP ,ktorý organizoval Spartak Trnava.
Celok zo Skalice rozhodne nesklamal, zverenci trénerov Mira Krušinu a Vlada Winklera hrali vynikajúci futbal plný kombinácií a nádherných akcií. K celkovému prvenstvu na turnaji im to ale nestačilo, obsadili pekné 3.miesto so skóre 16:5, kedy vyhrali 3 zápasy, 1 remizovali a 1 prehrali.

Výsledky Skalice:
Skalica – Juventus Žilina  3:0, Skalica – Spartak Myjava  7:1, Skalica – FK Šamorín 4:1, Skalica – Spartak Trnava  2:3, Skalica – Slovan Levice  0:0.

Najlepším strelcom turnaja sa stal hráč MFK Skalica , Lukáš Kumpan, ktorý dal 6 gólov.
Víťazom turnaja sa stali chlapci z Levíc, druhý boli chlapci zo Spartaka Trnava  a tretie miesto obsadili chlapci z MFK Skalica.

MFK Skalica reprezentovali:
Jakub Hazlinger, Tomáš Gutschnitz, Samko Kos, Robo Koštuřík,Lukáš Kumpan, Ferko Kajánek, Denis Urbánek, Marek Mikuš, Marek Nemec a Michal Horváth.

Už v nasledujúci deň MFK Skalica zorganizovali posledné 5.kolo Halovej okresnej ligy mladších prípraviek okresu Hodonín. Turnaj sa hral v hale Želva v Dubňanoch.
Skalica – Vracov 1:3, Skalica – RSM Hodonín  4:0, Skalica – Hovorany  3:0, Skalica – Ratiškovice  4:0.

Hráči MFK Skalica sa stali víťazom tohto 5.turnaja OHL, celkovo obsadili 2.miesto v celej sérii turnajov.