Milovníci áut pomáhali Skalickému útulku

Verejnú finančnú zbierku pre Skalický útulok pripravili milovníci áut dňa 31.augusta 2013. Hlavným zámerom bolo vyzbieranie finančných prostriedkov na zlepšenie života psíkov v Skalickom útulku. Pred Skalickým zábavno obchodným centrom MAX sa stretli všetci ľudia, ktorí chceli podporiť dobrú vec a prispieť. Zo začiatku si návštevníci popozerali autá pripravené na parkovisku.

 Po samostatnom stretnutí sa presunuli priamo do priestorov útulku, kde sa pohrali so zvieratkami bez domova a spríjemnili im chvíľu zobratím na prechádzku. Vďaka návštevníkom a organizátorom sa podarilo vyzbierať  190,96 Eur, 920 Kč a dokonca aj  2 doláre. „Ešte raz Vám chcem všetkým poďakovať za účasť a podporu dobrej veci.“ vyjadril sa organizátor podujatia na facebook-ovej udalosti.

Aktuálne Skalický útulok prevyšuje svoju kapacitu psíkov a preto je potrebná každá finančná pomoc, či už na rekonštrukciu nejakej z častí útulku alebo na potravu a veterinárne vyšetrenia pre zvieratká. Ak ste sa nemohli zúčastniť niektorej z posledných verejných zbierok môžete prispieť aj z pohodlia domova. Ako? Viac sa dočítate na www.utulokskalica.blog.cz

Share This Article