Miroslav Lipovský vyčaril úsmevy na tvárach žiakov, škôlkarov i učiteľov v Skalici

Dobrý skutok z času na čas neuškodí a tak a sa v   HK Skalica v spolupráci s Odraz Plus, výrobcom trampolín a žineniek, rozhodli urobiť deckám radosť. Rozdávali  žinenky do telocviční. 

„Potešili sme všetky deti v Skalici. Darčeky sme postupne počas mesiaca september nosili do všetkých základných škôl a škôlok v Skalici a do škôlky v Katove. Decká boli neskutočné vďačné, milé a veselé“ zhodnotil aktivitu Miroslav Lipovský.

žinenky2

Spoločným cieľom je najmä podpora a rozvoj pohybu na školách. Pomôcky budú slúžiť na dobrú vec, skvalitnia hodiny telesnej výchovy a iných školských športových aktivít. Poslúžia na spestrenie pobytu detí v ŠKD či športových krúžkoch.

„Hoci to vyzerá, že sa hrajú iba s mobilmi, stále sú to deti a stále milujú pohyb a na nás dospelých je, aby sme ich v tom podporovali“ dodáva Lipovský

žinenky

Partner  hokejového klubu HK Skalica, výrobca žineniek Odraz Plus nepochybne vie, aký je pohyb práve v tomto veku dôležitý. Za tie roky pôsobenia na trhu si získali množstvo spokojných zákazníkov. Veď fyzická aktivita má antistresové účinky na detský organizmus a je vysoká pravdepodobnosť, že kto športuje v detstve, odnesie si tieto návyky i do dospelosti a bude viesť zdravý život. 

Športom ku zdraviu, hokejom tiež a tešme sa z maličkostí. Veď vyčarovať úsmev nie je až také ťažké.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Autor: Tatiana Angelovičová, redakčne upravené.

Share This Article