Nechajte si ujsť veľkonočné varenie s Vojtom Artzom v METRO Devínska Nová Ves!

Máte chuť privítať jar zaujímavou akciou? Prvý jarný víkend sa v devínskonovoveskom METRO ponesie v znamení atraktívnej prehliadky barmanského umenia, ktorú už v utorok 26. marca priamo na ploche predajne vystrieda kuchárska šou Vojta Artza s veľkonočnou tematikou!

Tlačová správa
Bratislava 22. marca 2013
V piatok a sobotu 22. a 23. marca 2013 od 13:00 do 17:00 predvedie priamo na ploche predajne METRO Devínska Nová Ves svoje umenie barman Kristián Palka, ktorý prvé jarné dni zákazníkom osladí trojicou zaujímavých miešaných nápojov – Mai Tai, Piňa Colada, Cosmopolitan. Na obľúbené drinky dokonca záujemcom rád prezradí aj recepty a postup prípravy.
Ďalší event na zákazníkov v METRO čaká už v utorok 26. marca 2013 od 11:00 do 16:00. Variť bude známy šéfkuchár spoločnosti Vojto Artz, ktorý ako tému svojej kuchárskej šou zvolil blížiacu sa Veľkú noc. Príďte teda aj Vy do METRO Devínska Nová Ves nájsť inšpirácie do svojho veľkonočného menu a ochutnať z lahôdok, ktoré pre Vašimi očami jeden z najznámejších slovenských šéfkuchárov pripraví!
fg

Share This Article