Panthers Senica vyhrali druhú najkvalitnejšiu ligu na Slovensku!

Hokejbalový tím Panthers Senica minulý víkend vyhral rozhodujúci finálový zápas a stal sa tak majstrom regionálnej SMHbL.

Po základnej časti skončili Panteri na 4. mieste v tabuľke keď hlavne v posledných zápasoch ukázali výbornú formu keď prehrali z posledných 8 zápasov iba jeden aj to po samostatných nájazdoch.

senicaaa

V play-off vyhrali v štvrťfinále s THC Adidas 2:0 na zápasy (4:3, 7:2) a v semifinále porazili víťaza základnej časti Indians 3:1 na zápasy (1:3, 5:4, 7:3, 7:3). Vo finále nastúpili proti Vikings Skalica, sériu vyhrali 3:2 (5:2, 7:3, 4:6, 2:3, 3:4pp) a stali sa tak prvým senickým víťazom tejto ligy.

Každoročne sa vo februári koná v Gajaroch Víkend hokejbalových šampiónov, kde sa medzi sebou stretajú 2 najlepšie tímy z každej ligy na Slovensku a účastníci SMHbL na tomto turnaji pravidelne víťazia. To je jeden z hlavných ukazovateľov prečo je táto liga hneď po extralige druhou najkvalitnejšou súťažou na Slovensku. Začiatkom budúceho roka tak majú Panthers Senica istú miestenku na tomto turnaji a určite budú patriť medzi najväčších favoritov.

Zostava Panthers Senica:

Brankári: Ondrej Dekány, Jaroslav Brečka
Obrancovia: Erik Štefanka, Ján Štefka, Alex Vymyslický, Michal Vrbovský, Michal Polach, Pavol Janík, Marek Štepanovský, Lukáš Hrbatý
Útočníci: Patrik Otrísal – kapitán tímu, Filip Kajba, Rastislav Vereš, Dominik Michalica, Jakub Štefek, Patrik Otrísal, Lukáš Prétory, Radovan Paračka, Jaroslav Surový, Juraj Rehuš, Miroslav Vereš, Ondrej Janík, René Slezák, Adam Hrbatý
Manažér mužstva: Róbert Malík

 

Share This Article