Plavebná sezóna v Skalici bude sprístupnená už 12-ti krát!

Tak, ako je v Skalici každý rok zvykom, aj tento rok sa 1. mája presunie život z mesta do Prístavu na Baťovom kanáli v Skalici. Uskutoční sa čoraz populárnejšie podujatie Otváranie plavebnej sezóny na Baťovom kanáli. V tomto roku začne už 12-tá sezóna v poradí.skalica_batak1

V minulom roku prešiel koncept podujatia zásadnou zmenou. Organizátori podujatia si pre návštevníkov pripravili vynovený areál s prvomájovými trhami, ten bude aj v tomto roku. Taktiež je pripravený program pre všetky vekové kategórie. Slávnostné odomykanie vody sa uskutoční o 12:00 h.

skalica_batak

V každom roku sa akcie zúčastnia stovky detí, preto aj v tomto roku bude od rána od 10:00 h program ušitý namieru pre nich. Nebude chýbať ani námornícko – pirátska cesta prístavom na konci, ktorej na deti čaká sladká odmena. “Veľmi sa po roku tešíme a veríme, že opäť prekonáme rekordy,” zhodujú sa organizátori.

V minulom roku si cestu na Baťov kanál našlo viac ako 2500 návštevníkov. V tomto roku organizátori sľubujú kvalitnú zábavu a najmä posilnené parkovisko.

Share This Article