Pozrite si premenu pani Lenky

Rezervované pre ženy je pravidelná akcia ZOC MAX Skalica a jej partnerov. Tento raz bola vybraná pani Lenka Dinková, , matka štyroch detí, verili by ste? Má tri dcérky vo veku 14,12 a 2 roky a syna vo veku 6 rokov.
Napriek tomu, že venuje skoro všetok svoj voľný čas domácnosti a starostlivosti o deti, nájde si čas aj na svoje koníčky: hudba, tanec a relax pri čítaní kníh, najmä historických.

1

Začali sme , ako vždy, rannou „ poradou“ v kaviarni GALLERY café, kde sme si dali výbornú kávu .Znova sme si naplánovali celý deň tak, aby ten „ jej „ deň prebiehal podľa vopred naplánovaného časového harmonogramu a bez stresov . Po rozvrhnutí dňa sme pokračovali ďaľšou úlohou, ktorou bol výber oblečenia na prevádzke s módnym oblečením – Takko. Tentokrát nám veľmi pomohla s výberom oblečenia p. Romanka Svatíková, ktorá má módu „ v oku “. Povyberali sme viacero kombinácií a keďže p. Lenka mala štíhlu postavu, tak vyzerala väčšinou vo všetkom výborne.

Aj pani Lenka si vybrala „ nové „ gelové nechty na prevádzke Max nails , ktorá sa nachádza na poschodí obchodného centra.Ďalej si môžete nechať urobiť si v Max nails 3D mihalnice, gelové a akrylové nechty, pedikúru a manikúru.Obed vybranej dáme poskytla novootvorená reštaurácia La Dolce Vita a vybrané menu jej chutilo. Po relaxe a obede sa p. Lenka zverila do rúk kaderníčke , p.Švorcovej ,majiteľke Kadernictva GOŠA. P. Renáta mala dlhé, mahagónové vlasy, ktoré jej kaderníčka ošetrila, ostrihala zničené končeky a vlasy presvetlila červeným melírom.. Ako sa účes vydaril, sa presvedčíte na fotkách.

18_n

Našu dámu potom čakala vizážistka, p. Beáta Janúšková, ktorá pôsobí aj v novootvorenom kozmetickom salóne Thália. Pani vizážistka p. Lenke poradila , ako sa má starať o svoju pleť .P.Lenka sa líči iba veľmi jemne, ale trocha výraznejší make – up, ktorý pre ňu vizážistka zvolila, jej svedčal. Fotodokumetácia z celého dňa bola tentokrát zverená do rúk Erikovi Formánkovi, ktorý mal s nami „ ženami „ trpezlivosť.

Už tradične dostáva vybraná dáma darčeky aj od našich prevádzok.
Januárovú „ premenu“ podporili darčekmi tieto prevádzky :
ŠPERK Holíč – súprava strieborných náušníc
DOMOSS – EURONICS – kvalitná doska na žehlenie
1.Day – 3 l 100% – nej ovocnej šťavy Fruxi, 2 balenia
FAnn parfumérie – kozmetický balíček.

Pani Lenka bola veľmi rada, že sa januárovej premeny zúčastnila a cítila sa v tento deň naozaj príjemne,Bol to určite iný deň, ako ten jej bežný,pracovný deň.  Deň nám neuveriteľne rýchlo ubiehal a tak sme všetci spokojní odchádzali navečer domov. Verím, že s nami prežila pekný deň, na ktorý bude rada spomínať.

Neváhajte a prihláste sa pomocou cez prihlasovací formulár.

Share This Article