Pracovník pohrebnej služby prikázal aby si nebožtíka sama naložila!

http://krimi.noviny.sk/uploads/tx_media_files/thumbs/800x448/truhla_308028.jpgSKALICA -Nevídaní prípad ako z filmu! Pracovník pohrebnej služby pani Laurincovej prikázal, aby si telo svojho zosnulého otca sama uložila do truhly. Malo to byť odmenenie za to, že tú truhlu si nekúpili práve u spomínanej pohrebnej služby.

Pozostalá rodina platila firme za všetky služby spojené s vykonaním pohrebu, až na to, že si truhlu zakúpila v inej firme. Zamestnanec pohrebnej služby pritom videl, že pani Laurincová je v zlom psychickom stave.  Popritom sa vyhrážal svojím spolupracovníkom, že kto pani Laurincovej pomôže rozbije im hubu. „Načo je takýto človek v takejto robote? Načo toto robí? Keď sa mu to nepáči, nech ide ku kravám alebo neviem kde.“ vyjadrila sa pani Laurincova pre TV JOJ. Majiteľovi pohrebnej služby bola celá nepríjemná situácia ukradnutá a ohodnotil ju slovami „Je mi to jedno!“.  Samostatný zamestnanec, ktorý bol zodpovedný za daný incident náhle zmizol.

„O jedno jediné mi ide, aby sa takýto šok neopakoval v druhej rodine!“  žiadala záverom pani Laurincová vedenie pohrebnej spoločnosti.

Share This Article