Predstavujeme finalistky MISS ZÁHORIA 2019!

Ďalší ročník súťaže Miss Záhoria je opäť tu!  Určite ste zvedaví na tohto ročné finalistky Miss Záhoria 2019. 

Do súťaže sa prostredníctvom prihlášky zverejnenej na stránke www.misszahoria.sk sa prihlásilo viac ako 40 dievčat, ktoré vyplnili jednoduchý dotazník a poslali svoje fotografie. Na základe prihlášok si porota vybrala dievčatá do užšieho výberu, ktoré si pozvala na osobný pohovor. 

Dievčatá nás zaujali predovšetkým svojou prirodzenosťou, charizmou a záujmami.

Vybrané dievčatá nafotili profilové fotografie s fotografkou Lenkou Šebestovou. O makeup a vizáž sa postaral Zuzana Ondrisková a Stajlovenka – Michaela Bobeková, Hairstyle zabezpečil Damian Komorník a Beaurtyhair Monna – Monika Kudláčová. 

„Do súťaže sa nám prihlásili veľmi pekné a charizmatické dievčatá. Naša finálová zostava je veľmi pestrá, zložená  napríklad z lekárky, profesionálnej futbalistky, účtovníčky, fitnessky, dobrovoľnej hasičky a dievčat, ktoré sa venujú poľovníctvu, modelingu, výtvarnému a hudobnému umeniu, tancu. Po skúsenostiach z minulých ročníkov sme sa rozhodli, že finálová zostava sa bude skladať z 9 dievčat. Niekedy je náročné zosúladiť voľný termín vyhovujúci všetkým.“ Soňa Postová – riaditeľka súťaže Miss Záhoria 

Teším sa na spoluprácu s dievčatami. Dievčatá čakajú sústredenia, fotenia, prehliadky a celé to vyvrcholí nádherným finálovým večerom. Sama som si súťažou prešla a mám na to všetko krásne spomienky. Aj vďaka súťaži Miss Záhoria som sa dostala na prestížnu prehliadku na Vienna fashion Week 2019, čo bol pre mňa zážitok. Prezradila víťazka súťaže Miss Záhoria 2018 Dorotka Hrnčiríková.  

Súťaž sa koná za hlavnej finančnej podpory spoločnosti GGE, a.s – generálnemu partnerovi súťaže.

Predstavujeme Vám finalistky Miss Záhoria 2019. Čoskoro ich spoznáte bližšie na webe ProZáhorí bližšie.

1. Saskia Ivičičová
1. Saskia Ivičičová
2. Nikola Kumpanová
2. Nikola Kumpanová
3. Nikola Vačková
3. Nikola Vačková
4. Viktória Lieskovcová
4. Viktória Lieskovcová
5. Petra Pecúchová
5. Petra Pecúchová
6. Júlia Ngová
6. Júlia Ngová
7. Nikol Chlepková
7. Nikol Chlepková
8.Sandra Sričevičová
8.Sandra Sričevičová
9. Klaudia Kopčániová
9. Klaudia Kopčániová

 

 

Share This Article