Pri nákupnom centre v Trnave vyrastie verejné klzisko!

Adventné obdobie v nákupnom centre CITY ARENA v Trnave dostane novú tvár. Nákupné centrum pripravilo pre verejnosť projekt “Vianočná City arena na ľade”, ktorého súčasťou bude syntetické ľadové klzisko pre verejnosť. Projekt potvrá od príchodu Mikuláša až do Vianoc. 

Mikuláš k ľadovej ploche v City arene príde v piatok 6. decembra o 18-tej hodine a bude mať pripravené sladké potešenie pre všetky poslušné deti. Mikuláš slávnostne otvorí syntetickú ľadovú plochu, ktorá bude pre verejnosť sprístupnená v období 6.12. – 23.12. 2019.   Samozrejmosťou sú aj stánky s občerstvením.

vianocnaarena

Cez týždeň bude plocha sprístupnená verejnosti poobedných hodinách, v blízkosti klziska bude možnosť požičania korčulí. Do obeda budú plochu využívať základné a stredné školy z Trnavy. Cez víkend bude plocha sprístupnená od 9- tej hodiny. Vstup na syntetickú ľadovú plochu je ZADARMO!

V pondelok 9.12. sa v Trnave pokúsime vytvoriť Slovenský rekord v najdlhšom hraní hokeja. Aktuálne je držitelom rekordu Skalica ktorá vydržala hrať Viac ako 5 a pol hodiny. Poraziť sa ju pokúsime v spolupráci s hokejovým klubom Gladiators Trnava.  V sobotu 21.12. si môžete odpočinúť od varenia a prísť na fotene s maskotmi.

Tešíme sa na Vás v predvianočnom období v CITY ARENE! 

Share This Article