PRÍBEH ĽUDÍ: Silná rana pre Seničanku Eriku: muž jej upadol pred svadbou do kómy!

V týchto dňoch plánovali svadbu, no osud rozhodol inak! Erika (45) zo Senice našla pred 10 rokmi šťastie po boku svojho staršieho partnera Miroslava (55) .  Všetko sa to zmenilo, keď jej milovaný Miroslav zostal po mozgovej porážke nečakane v bdelej kóme. Zúfalá žena má teraz jediné želanie, bojuje o jeho záchranu!

 „Pred týždňom mi ráno Mirko z ničoho nič povedal, že mu tŕpne ľavá ruka. O pár minút si už necítil ani nohu a pomaly prestal rozprávať. Okamžite som zavolala záchranku,“ opisuje okamihy hrôzy partnerka Erika (45). pre čas.sk  „Lekár mi povedal, že som volala v hodine dvanástej, a ak by neprišli, nemusel to prežiť,“ dodáva s plačom.

-3jDfTCfRhPwewb9n2p1EA-Ne-astn-Erika-45-si-t-i-partnera-vzia-hoc-aj-na-nemocni-nom-l-ku

Miroslav, ktorý bol až do osudného momentu zdravý, museli s prasknutou cievou na krku operovať v bratislavskej nemocnici. Odvtedy sa neprebral.  Aktuálne sa nachádza na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny v Skalickej nemocnici. „Želám si len jedno – vziať si ho, hoc aj na nemocničnom lôžku. Celé tie roky mi dával lásku a podporu, a ja mu to chcem vrátiť – dám výpoveď v práci a budem sa o neho starať,“ vraví.

GEBxYVUtT6HpHARFEBeZAw-OK-plne-zdrav-mu-Miroslavovi-ne-akane-praskla-cieva-na-krku

Teraz bojuje o polohovateľnú posteľ, aby mal Miroslav po návrate z nemocnice na čom ležať. „Moja láska už bude patriť do smrti len jemu, aj keby už nemal nikdy otvoriť oči,“ dodáva.

zdroj: čas.sk

Share This Article