Príďte si zaplesať s Becherovkou

 

Viete už, kde budete túto sezónu na Záhorí plesať? Nechajte sa pozvať na Záhorácky bál do Skalice, ktorý sa uskutoční 25. januára 2014 v Hoteli Patriot! Noblesnú atmosféru bálu si tento rok spoločne užijete aj vďaka najobľúbenejšiemu bylinnému likéru!

Lahodné jedlo, nádherné šaty a skvelá hudba, no najmä príjemné chvíle strávené v spoločnosti známych z celého Záhoria – to je obľúbený Záhorácky bál, ktorý v Skalici každoročne navštevuje aj množstvo osobností z kultúrneho a spoločenského života Záhoria. Príďte si užiť skutočnú záhorácku zábavu, ktorej korunku tento rok nasadí dokonale vychladená Becherovka Original. Okrem polnočného prípitku ako partner plesu darovala atraktívne ceny aj do tomboly a tešiť sa môžete na miniatúrky Becherovky ako pozornosť pre každého hosťa či špeciálnu ochutnávku perfektne servírovaného likéru.

Becherovka je tu, aby nás spájala a spríjemňovala každý moment, ktorý prežijeme spolu s rodinou či priateľmi. Veríme preto, že aj vďaka Becherovke budú stretnutia v elegantnej atmosfére tohto večera pre Skaličanov dokonalým zážitkom,hovorí brand manager Becherovky Lenka Bačková.

 

 

Jan Becher – Slovensko / Pernod Ricard

Spoločnosť Jan Becher Slovensko, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu Pernod Ricard, v súčasnosti distribuuje viac ako 30 známych svetových značiek alkoholu. Patrí medzi nich napr. Becherovka, Becherovka Lemond, Absolut, Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Kahlúa, Malibu, Jacob´s Creek, Graffigna, Champagne Mumm, Perrier-Jouët, prémiový likér Cordial, aperitív KV 14 a mnohé ďalšie.

 

Share This Article